سلام و روز چهارشنبه تان بخیر
 
مروری بر اخبار اقتصاد و صنعت و بورس چهارشنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۰
 
📝 مطالبات صنعتگران خصوصی از دولت سیزدهم
جهان صنعت: انجمن مدیران صنایع در پی نظرخواهی از اعضا منتشر کرد
https://b۲n.ir/e۵۴۵۴۱
 
📝 سه مطالبه ارزی بخش خصوصی
دنیای‌اقتصاد : در ماه‌های پایانی دولت دوازدهم و همزمان با تغییرات مدیریتی در بانک مرکزی، فعالان اقتصادی بر سه مطالبه ارزی تاکید دارند.
https://b۲n.ir/n۲۴۷۳۱
 
📝 کاهش ۵۰ درصدی سهم ایران در تجارت جهانی
جهان صنعت: طی سالیان گذشته در حالی با وعده‌ووعیدهای انتخاباتی دولت‌های مختلف روبه‌رو هستیم که نگاهی به موقعیت ایران در اقتصاد جهانی نشان می‌دهد که سهم امروز کشور در اقتصاد جهانی نسبت به ۴۰ سال گذشته نصف شده است.
https://b۲n.ir/r۱۶۵۵۲
 
📝 چند توصیه به دولت آینده برای صنعت کشور
ایسنا: عضو هیئت مدیره انجمن مدیران صنایع با تاکید بر اینکه دولت بعدی چه بخواهد با دنیا صلح کند و چه جنگ، به یک صنعت قوی نیاز دارد گفت: صنعت کشور اکنون دارای آشفتگی و عدم شفافیت است که دولت جدید باید از اندام و ارکان صنعتی کشور محافظت کند.
https://b۲n.ir/q۸۱۱۴۵
 
📝 آقای رضایی چرا FATF را نپذیرفتید؟ / نیاز به ثبات اقتصادی و سیاسی داریم
ایلنا: در نشست فعالین اقتصادی با محسن رضایی مطرح شد:
رییس انجمن سرمایه‌گذاری‌های مشترک ایرانی و خارجی در جلسه با محسن رضایی اظهار داشت: من از شما به عنوان عضو ارشد مجمع تشخیص مصلحت نظام سوال می‌کنم که علت اینکه ما FATF را که می‌تواند مراودات مالی ما را شفاف کند نمی‌پذیریم چیست؟
https://b۲n.ir/q۶۰۲۲۳
 
📝 تعیین تکلیف ۸۰ درصدی کالاهای رسوبی تا‌‌ پایان شهریور
دنیای‌اقتصاد : محمد‌علی افتخاری، مدیرعامل سازمان اموال تملیکی از شروع رصد و پایش برنامه عملیاتی استا‌ن‌ها برای کاهش رسوب کالا در انبارهای این سازمان خبر داد و گفت:‌ مدیران اموال تملیکی استا‌ن‌ها فرصت ۲ هفته‌ای برای ارائه برنامه‌های خود دارند تا‌‌ بتوانند ۸۰ درصد کالاهای رسوبی را تا‌‌ پایان شهریور صفر کنند.
https://b۲n.ir/w۴۳۴۶۹
 
📝 پیشنهاد جدید صمت به سرمایه‌گذاران
دنیای‌اقتصاد : علیرضا رزم‌حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشستی با فعالان اقتصادی کاشان در جریان سفر دو روزه خود به این منطقه از امکان ورود سرمایه‌گذاران برای احیای واحدهای راکد استا‌ن خبر داد.
https://b۲n.ir/t۴۰۰۵۲
 
📝 دومین میتینگ انتخاباتی در پارلمان بخش خصوصی برگزار شد
تعادل: دومین میتینگ انتخاباتی پارلمان بخش خصوصی با حضور «محسن رضایی» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری کلید خورد.
https://b۲n.ir/z۰۷۶۲۷
 
📝 خشم بخش خصوصی از تعلل در تصویب FATF
جهان صنعت: بازار وعده‌ و وعیدهای انتخاباتی این روزها داغِ‌داغ است. کاندیداهای دوره سیزدهم انتخابات ریاست‌جمهوری با وجود اینکه پیش از حضور خود در رقابت‌های انتخاباتی در چندین و چند جا از بدنه دولت و حکومت مشغول فعالیت بوده‌اند، در جریان رقابت‌های سیاسی و کسب آرای انتخاباتی طوری اظهارنظر می‌کنند که گویی تاکنون فرصت و موقعیتی برای ایفای نقش آنان فراهم نشده است.
https://b۲n.ir/g۳۶۴۶۵
 
📝 تعیین تکلیف ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگانی که تعقیب قضایی آنها تعلیق شده است
ایلنا: معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در سی و دومین جلسه کمیته اقدام ارزی، در مورد تعیین تکلیف ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگانی که تعقیب قضایی آنها از سوی مقامات قضایی تعلیق شده است، گفت: تا پایان تیرماه در این مورد تصمیم‌گیری می‌شود.
https://b۲n.ir/y۴۵۶۶۵
 
📝 هفدهمین نمایشگاه حلال مالزی به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود
اتاق ایران آنلاین: هفدهمین  نمایشگاه حلال مالزی در زمینه نوشیدنی و خوردنی‌های حلال، داروسازی، لجستیک و سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود.
https://b۲n.ir/p۶۹۴۶۹

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

sal1400

تاریخچه شهر

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. 

اطلاعات تماس

    تلفن دفتر : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶ - ۰۴۱۳۵۲۳۵۳۶۵

    تلفکس : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶

    آدرس:

    تبریز، خیابان مدرس ، ساختمان سیمرغ، پلاک ۲۰۲،

    طبقه چهارم، واحد ۱۶،

    کد پستی: ۵۱۳۶۹۹۸۹۳۳

    ایمیل :  info@amsazarbaijan.com