سلام و روز سه شنبه تان بخیر
 
مروری بر اخبار اقتصاد و صنعت و بورس سه شنبه ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۰
 
 
📝 برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی اوراسیا در تهران
ایلنا : سرپرست دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نخستین نمایشگاه بین‎المللی اوراسیا در تاریخ ۱۸ تا ۲۲ تیرماه سال جاری در تهران خبر داد.
http://www.amsiran.com/۳۷۹۹۷/
 
📝 بررسی خارج از نوبت ثبت سفارش‌های مربوط به تولید
دنیای‌اقتصاد : رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران از صدور و تمدید بیش از ۲۶۰۰ فقره کارت بازرگانی در سه ماه اول امسال در تهران خبر داد و گفت: درخواست‌های حوزه تولید خارج از نوبت بررسی و تایید می‌شود و درحوزه بازرگانی نیز کمتر از یک هفته زمان‌بندی و از کارتابل خارج می‌شود.
http://www.amsiran.com/۳۷۹۸۷/
 
📝 آخرین مهلت ایفای تعهدات ارزی صادرات سال‌های ۹۸ و ۹۹/ مهلت باقیمانده تمدید نخواهد شد
 ایلنا : رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به تسهیل انجام شده در حوزه ایفای تعهدات ارزی از طریق بسته سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات و مصوبات کمیته اقدام ارزی گفت: آخرین مهلت ایفای تعهدات ارزی صادرات سال ۱۳۹۸سی و یکم تیرماه و اخرین مهلت ایفای تعهدات ارزی صادرات سال ۱۳۹۹، پایان شهریورماه سالجاری بوده و این مهلت تمدید نخواهد شد.
http://www.amsiran.com/۳۷۹۹۴/
 
📝 حمایت موقت از صنعت
جهان صنعت : گروه اقتصادی- با موافقت صندوق توسعه ملی بدهی ارزی جمعی از فعالان اقتصادی امهال می‌شود. 
http://www.amsiran.com/۳۷۹۸۹/
 
📝 پیش‌نیازهای کنترل تورم از مسیر بورس
جهان صنعت : گروه بورس- اگرچه طی دو سال گذشته بازار سرمایه نوسانات زیادی را پشت سر گذاشته و در این میان بخش بزرگی از سرمایه‌گذاران نیز متضرر شده‌اند اما با این حال، تحولات مدت اخیر، ‌ظرفیت‌های این بازار را بیش از پیش به سیاستگذاران اقتصادی و بخش تولید شناسانده است. اکنون بازار سرمایه به یکی از ارکان مورد توجه در سیاستگذاری‌های اقتصادی بدل شده است. 
http://www.amsiran.com/۳۷۹۹۱/
 
📝 اتاق ایران طرح توسعه منطقه‌ای را آماده کرده است
ایلنا : رئیس پارلمان بخش خصوصی کشور درباره آمایش سرزمین نیز گفت: چهار سال پیش وضعیت اقتصاد فرانسه، ترکیه و کره جنوبی را مطالعه کردیم و متوجه شدیم که در این سه کشور طرح توسعه منطقه‌ای اجرا شده است.
http://www.amsiran.com/۳۸۰۰۰/
 
📝 رشد ۲۲ هزار واحدی شاخص کل در آغاز معاملات
ایلنا : شاخص کل بورس تهران در ادامه روند افزایشی خود با رشد بیش از ۲۲ هزار واحدی در آغاز معاملات به پیشروی در کانال ۱.۲ میلیون واحدی ادامه داد.
http://www.amsiran.com/۳۸۰۰۲/
 
📝 کدام کالای ایرانی در افغانستان بیشترین طرفدار را دارد؟
 ایسنا : اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به بررسی وضعیت تجارت ایران و افغانستان در سال‌های گذشته پرداخته که نشان دهنده جایگاه مطلوب اما متزلزل ایران در این کشور دارد.
http://www.amsiran.com/۳۸۰۰۵/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه شهر

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. 

اطلاعات تماس

    تلفن دفتر : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶ - ۰۴۱۳۵۲۳۵۳۶۵

    تلفکس : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶

    آدرس:

    تبریز، خیابان مدرس ، ساختمان سیمرغ، پلاک ۲۰۲،

    طبقه چهارم، واحد ۱۶،

    کد پستی: ۵۱۳۶۹۹۸۹۳۳

    ایمیل :  info@amsazarbaijan.com