سلام و روز چهارشنبه تان بخیر
 
مروری بر اخبار اقتصاد و صنعت و بورس چهارشنبه ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۰
 
 
📝 اصلاح بخشنامه بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایا‌ن
دنیا‌ی‌ا‌قتصاد : به‌دنبال برگزاری هشتا‌دویکمین نشست کمیته حمایت از کسب‌وکار، اعضای این کمیته خواهان اصلاح بخشنامه بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایا‌ن شدند.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۰۶/
 
📝 مهلت ۴۵ روزه برای اظهار کالا در گمرکات، بدون درج شناسه یکتای قبض انبار وزرات صمت
تسنیم: به منظور اعمال قفل شناسه یکتای قبض انبار در کلیه گمرکات کشور، انجام تشریفات ترخیص با اخذ شناسه قبض انبار توسط صاحبان کالا حداکثر ظرف ۴۵ روز صورت خواهد گرفت.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۲۴/
 
📝 عمده‌ترین اقدامات برای اصلاح زیرساخت‌های اقتصاد ایران
دنیای اقتصاد: دولت‌ها با توجه به ابزارهای اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، بر بخش‌های اقتصادی و غیراقتصادی کشور تاثیرگذار هستند.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۱۱/
 
📝 عوارض هفتگانه بحران بدهی تولید
«جهان صنعت» از چالش‌های باز‌پس‌گیری واحدهای صنعتی تملیک‌شده گزارش می‌دهد
http://www.amsiran.com/۳۸۲۱۷/
 
📝 جرایم بیمه‌ای کارفرمایان واحدهای تولیدی بخشیده می‌شود
دنیای‌اقتصاد: ساوه: رئیس سازمان تامین‌اجتماعی ساوه از ابلاغ «بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان سال ۱۴۰۰ با رویکرد اساسی درحمایت از تولید» خبر داد و اظهار کرد: این مهم با عنایت به نام‌گذاری سال ۱۴۰۰ به‌عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری و در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، مقابله با تحریم‌ها، مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا به‌منظور مساعدت با کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی، اصناف و در اجرای بند (ث) تبصره ۵ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ اجرایی شد.
http://www.amsiran.com/۳۸۱۹۸/
 
📝 صادرکنندگان قادر به ‌جابه‌جایی ارز خود در هر نقطه جهان هستند
دنیای اقتصاد: با گذشت سه دهه از فعالیت بانک توسعه صادرات، امسال در حالی این بانک وارد چهارمین دهه فعالیت خود می‌شود که امروز میزان صادرات غیرنفتی کشور حدود ۴۰میلیارد دلار است، اما همچنان با چالش‌هایی همچون تحریم وکرونا روبه‌رو است. 
http://www.amsiran.com/۳۸۲۰۱/
 
📝 تسهیل فرآیند ثبت علامت تجاری تصویب شد
دنیای‌اقتصاد : در جلسه پنجاه و یکم جلسه هیات مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب‌و‌کار مصوبه تسهیل فرآیند ثبت علامت تجاری تصویب شد. به‌دنبال اجرای این مصوبه پیش‌بینی می‌شود حجم زیادی از مشکلات مرتبط با ثبت برند برای متقاضیان حقیقی حل شود.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۰۸/
 
📝 تصویر صنعت پیش و پس از کرونا
دنیای‌اقتصاد : فصل مشترک دغدغه‌های صنعت ایران در دو دوره پیش و پس از کرونا چیست؟ 
http://www.amsiran.com/۳۸۲۱۴/
 
📝 فعالان اقتصادی سردرگم در چرخه تجارت
تعادل: فعالان اقتصادی بازهم سردرگم در چرخه تجارت. بیش از ۱۰ روز است که اظهارنامه‌های گمرکی در کارتابل کارشناسان مجازی به دستور رییس کل گمرک متوقف شده
http://www.amsiran.com/۳۸۲۲۰/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه شهر

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. 

اطلاعات تماس

    تلفن دفتر : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶ - ۰۴۱۳۵۲۳۵۳۶۵

    تلفکس : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶

    آدرس:

    تبریز، خیابان مدرس ، ساختمان سیمرغ، پلاک ۲۰۲،

    طبقه چهارم، واحد ۱۶،

    کد پستی: ۵۱۳۶۹۹۸۹۳۳

    ایمیل :  info@amsazarbaijan.com