سلام و روز شنبه تان بخیر
 
مروری بر اخبار اقتصاد و صنعت و بورس شنبه ۲۶ تیر ماه۱۴۰۰
 
 
📝 ارزآوران برتر بهار ۱۴۰۰
 دنیای‌اقتصاد : ارزآوران برتر بهار ۱۴۰۰ معرفی شدند. ارزیابی ۲۶گروه کالایی نشان از صدرنشینی بخش پتروشیمی و میعانات گازی در صادرات فصل نخست امسال دارد.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۳۰/
 
📝 سازمان مالیاتی تعداد اظهارنامه‌های پر شده را اعلام کند/ حمایتی از تولیدکنندگان انجام نمی‌شود
ایلنا : نایب رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: سوال ما از رییس سازمان مالیاتی این است که آیا ماده ۹۷ قانون مالیاتی اجرا می‌شود؟ اگر پاسخ مثبت است، مشخص کنند که در کشور چه تعداد اظهارنامه‌ مالیاتی پر شده و چه تعداد آنها مورد بررسی قرار گرفته است.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۵۰/
 
📝 برگزاری نمایشگاه اکسپو دمشق کنسل شد
اتاق آنلاین: رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه از کنسل شدن برگزاری نمایشگاه اکسپو دمشق خبر داد و گفت: پیگیر برپایی نمایشگاه توانمندی‌های ایران در سوریه هستیم.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۴۵/
 
📝 هشت توصیه به دولت سیزدهم
دنیای اقتصاد: فعالیت دولت سیزدهم به‌زودی آغاز می‌شود و طبیعی است که سیاست‌های اقتصادی متفاوتی از گذشته اتخاذ کنند. به‌طور معمول مقطع آغاز به‌کار دولت‌ها، پراسترس‌ترین زمان برای فعالان اقتصادی به شمار می‌آید؛ چون فعال بخش ‌خصوصی اطلاعی از سیاست‌های دولت جدید ندارد و همه‌چیز بر مدار احتمالات می‌گردد.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۴۰/
 
📝 موانع ریل‌گذاری صنعتی
«جهان‌صنعت» سند جدید سیاست‌های صنعتی کشور را بررسی کرد
http://www.amsiran.com/۳۸۲۴۲/
 
📝 رنج‌نامه مداخلات بی‌پایان
دنیای‌اقتصاد : ریشه مشکلات نظام توزیع در ایران چیست؟ مرور نکات عنوان شده از سوی دست‌اندرکاران حوزه توزیع در «نشست مرکز پژوهش‌های مجلس» نشان می‌دهد هنوز سیاستگذاران درک دقیقی از «نظام توزیع» و فرق آن با «تنظیم بازار» ندارند. 
http://www.amsiran.com/۳۸۲۳۴/
 
📝 تحفه سیاست برای اقتصاد
دنیای‌اقتصاد : فرهاد نیلی وضعیت حکمرانی پولی در کشور را تشریح کرد. به گفته این اقتصاددان، سیاستگذار پولی گرفتار دو خطای «ارتکاب» و «غفلت» است. به این معنا که بانک ‌مرکزی در کشور بسیاری از اموری را که باید انجام دهد، انجام نمی‌دهد و در مقابل مرتکب کارهایی می‌شود که یک بانک ‌مرکزی نباید انجام دهد.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۳۷/
 
📝 رشد ۱۱ هزار واحدی شاخص کل در آغاز معاملات
ایلنا : شاخص کل بورس تهران در ادامه روند مثبت خود با افزایش بیش از ۱۱ هزار واحدی در آغاز معاملات امروز به پیشروی در کانال ۱.۳ میلیون واحدی ادامه داد.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۴۸/
 
📝 بازار ارمنستان، فرصتی ویژه برای بنگاه‌های کوچک ایرانی
ایلنا : تهران – معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بازار ارمنستان فرصتی ویژه برای بنگاه‌های کوچک و متوسط ایرانی به‌ویژه در عرصه صنایع غذایی، لوازم‌خانگی و خشکبار است.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۵۲/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه شهر

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. 

اطلاعات تماس

    تلفن دفتر : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶ - ۰۴۱۳۵۲۳۵۳۶۵

    تلفکس : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶

    آدرس:

    تبریز، خیابان مدرس ، ساختمان سیمرغ، پلاک ۲۰۲،

    طبقه چهارم، واحد ۱۶،

    کد پستی: ۵۱۳۶۹۹۸۹۳۳

    ایمیل :  info@amsazarbaijan.com