سلام و روز دوشنبه تان بخیر
 
مروری بر اخبار اقتصاد و صنعت و بورس دوشنبه ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۰
 
 
📝 تشکیل کارگروه ویژه برای حل مشکلات ناشی از قطعی برق واحدهای صنعتی
دنیای‌اقتصاد : در نشست شورای گفت‌وگوی استا‌ن اصفهان، تشکیل کارگروه ویژه برای حل مشکلات ناشی از قطعی برق واحدهای صنعتی به تصویب رسید.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۷۴/
 
📝 کمیسیون حمایت قضایی از تولید و سرمایه‌گذاری در سمنان تشکیل شد
اتاق آنلاین: اتاق سمنان و خانه صنعت و معدن این استان به‌صورت مشترک کمیسیون حقوقی حمایت قضایی از تولید و سرمایه‌گذاری را تشکیل دادند.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۷۱/
 
📝 برنامه بانوان کارآفرین ۱۴۰۰ در دوم مردادماه برگزار می‌شود
پایگاه خبری اتاق ایران : اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس برنامه Lead with WEB در چارچوب برنامه بانوان کارآفرین ۱۴۰۰ برگزار می‌کند.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۸۷/
 
📝 تکلیف رابطه سیاست و اقتصاد را روشن کنید
جهان صنعت : گروه بازرگانی- بازنگری در رابطه میان اقتصاد و سیاست شاید آن موضوعی باشد که بیش از هر اقدام دیگری می‌تواند منجر به نجات اقتصاد ایران شود. 
http://www.amsiran.com/۳۸۲۸۱/
 
📝 الگوی ارتقای شفافیت اقتصادی ایران
جهان صنعت : ماجد بهامین- شفافیت یکی از شاخص‌های حکمرانی خوب است که هم برای مردم و هم برای دولت‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۷۶/
 
📝 رشد ۵ هزار واحدی شاخص کل در آغاز معاملات
ایلنا : شاخص کل بورس تهران در ادامه روند نوسانی خود با افزایش بیش از ۵ هزار واحدی به پیشروی در کانال ۱.۳ میلیون واحدی ادامه داد.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۸۳/
 
📝 برند ملی نامعتبر؛ مهم‌ترین مانع صادرات فناوری
ایسنا: یک عضو اتاق بازرگانی تهران در یادداشتی با اشاره به اهمیت صادرات خدمات فنی مهندسی که در نتیجه داشتن برند ملی حاصل می شود، هشدار داد که باید فکری به حال بازسازی برند ملی ایران و بازیابی اعتبار از دست رفته تولیدکننده و صادر کننده کرد.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۹۲/
 
📝 مرزهای ایران و افغانستان ۵ روز بسته می شود
 مهر : سخنگوی گمرک ایران گفت: از فردا (دوشنبه ۲۸ تیر) تا پایان روز جمعه بار دیگر مرزهای ایران و افغانستان بسته می‌شود و پذیرش کالا صورت نمی‌گیرد.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۹۵/
 
📝 زمانبندی تازه برای تامین برق واحدهای فولادی و سیمانی
مهر : قطع برق صنایع بزرگ که بعضا منجر به توقف فعالیت کارخانجات و اعتراض صاحبان این صنایع شد، موجب شد دﺑﯿﺮﺧﺎﻧﻪ ﮐﻨﺘﺮل ﭘﯿﮏ ﺑﺎر ﮐﺸﻮر در تصمیمی تازه، ساعات فعالیت صنایع فولادی و سیمانی را تغییر دهد.
http://www.amsiran.com/۳۸۲۹۸/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه شهر

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. 

اطلاعات تماس

    تلفن دفتر : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶ - ۰۴۱۳۵۲۳۵۳۶۵

    تلفکس : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶

    آدرس:

    تبریز، خیابان مدرس ، ساختمان سیمرغ، پلاک ۲۰۲،

    طبقه چهارم، واحد ۱۶،

    کد پستی: ۵۱۳۶۹۹۸۹۳۳

    ایمیل :  info@amsazarbaijan.com