سلام و روز شنبه تان بخیر

 مروری بر اخبار اقتصاد و صنعت و بورس شنبه 13 شهریور ماه 1400

 

📝 ضرورت تغییر رویکرد صادراتی

مهر: رییس کنفدراسیون صادرات با تاکید بر ضرورت بازگشت سریع وزارت صمت به مسیر اجرای دقیق مصوبه ٢١۴ ستاد هماهنگی اقتصادی دولت گفت: تفاوت ارز نیما با دلار آزاد مشکلات صادرکنندگان را دوچندان کرد.

http://www.amsiran.com/۳۹۱۲۶/

 

📝 خروج بزرگ حقیقی‌ها از بورس ۱۴۰۰

دنیای‌‌‌اقتصاد : عقب‌نشینی قیمت سهام پس از ۱۰ هفته رشد متوالی و هراس سهامداران از ادامه‌دار شدن این روند نزولی سبب شد تا در جریان دادوستدهای هفته گذشته بورس تهران، بزرگ‌ترین خروج حقیقی‌ها در ۱۴۰۰ ثبت شود.

http://www.amsiran.com/۳۹۱۱۹/

 

📝 اولین گام وزیر جدید صمت برای صادرات چه باشد؟

 دنیای‌اقتصاد : رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با تاکید بر ضرورت بازگشت سریع وزارت صمت به‌مسیر اجرای دقیق مصوبه ٢١۴ ستاد هماهنگی اقتصادی دولت گفت: تفاوت ارز نیما با دلار آزاد مشکلات صادرکنندگان را دوچندان کرد.

http://www.amsiran.com/۳۹۱۱۷/

 

📝 در سپهر اقتصاد سیاسی ایران چه می‌گذرد؟

اتاق ایران آنلاین: در ششمین گزارش «پایش تحولات تجارت جهانی» بررسی شد

http://www.amsiran.com/۳۹۱۳۰/

 

📝 برگ‌های برنده بورس

جهان صنعت : زینب مختاری- شاخص کل بورس در هفته گذشته با سه روز پیاپی افت روبه‌رو بود. این روند برخی سرمایه‌گذاران را برای تداوم فعالیت در این بازار و احتمال تکرار ریزش‌های سال گذشته دچار تردید کرد.

http://www.amsiran.com/۳۹۱۲۲/

 

📝 چند بنگاه صنعتی راه اندازی شد؟

ایسنا: جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که در چهار ماهه نخست امسال برای ۲۱۶۹ بنگاه پروانه بهره‌برداری صادر شده و زمینه اشتغال بیش از ۵۴ هزار و ۲۴۵ نفر فراهم شده است.

http://www.amsiran.com/۳۹۱۳۳/

 

📝 بخش خصوصی برای توسعه همکاری با افغانستان آمادگی دارد

مهر : نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از آمادگی بخش خصوصی برای توسعه همکاری‌های اقتصادی و صنعتی با افغانستان خبر داد.

http://www.amsiran.com/۳۹۱۳۷/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه شهر

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. 

اطلاعات تماس

    تلفن دفتر : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶ - ۰۴۱۳۵۲۳۵۳۶۵

    تلفکس : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶

    آدرس:

    تبریز، خیابان مدرس ، ساختمان سیمرغ، پلاک ۲۰۲،

    طبقه چهارم، واحد ۱۶،

    کد پستی: ۵۱۳۶۹۹۸۹۳۳

    ایمیل :  info@amsazarbaijan.com