• انا لله و انا علیه راجعون 
  • با کمال تاسف باخبر شدیم دوست عزیزمان جناب آقای مهندس سیابانی مدیر کل سابق فنی و حرفه ای استان و مدیر عامل زر شوران که مدتی با ویروس کرونا مبارزه میکرد امشب به رحمت ایزدی پیوستند .
  • ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم ایشان و جامعه مدیران استان از خداوند بزرگ غفران واسعه الهی و رحمت برای ایشان مسئلت داریم . دوستان قرائت فاتحه ، در این شرایط برای آن مرحوم ، حداقل شاخه گلی است که نثارش می کنیم .
     انجمن مدیران صنایع استان 
  • ادامه مطلب...

از سوی رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی صورت گرفت: نظارت مستقیم بر نحوه توزیع محصولات بهداشتی واقلام عمومی موردنیازمردم در بازار .
- رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی در بازدید از واحدهای عمده فروشی در خیابان دارایی، از نزدیک نحوه عرضه محصولات بهداشتی و مواد شوینده و ضد عفونی کننده در شبکه توزیع نظارت کرد.
-  بر پایه این گزارش مهندس امین زاده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بعد از ظهر پنجشنبه هفتم فروردین ضمن بازدید از واحدهای عمده فروشی در خیابان دارایی بر نحوه عرضه مواد بهداشتی و شوینده محصولات واحدهای تولیدی استان در شبکه توزیع نظارت کرد. وی در گفتگو با خبرنگار ما هدف از این بازدید را نظارت بر عملکرد شبکه توزیع محصولات واحدهای تولیدی استان عنوان کرد و افزود: با توجه به شرایط بحرانی کنونی ناشی از شیوع ویروس کووید ١٩ و کمیاب شدن برخی محصولات بهداشتی که در این ایام با افزایش تقاضا مواجه شد، احتمال عدم عرضه محصولات و احتکار آنها به منظور بالا بردن نرخ آن در بازار می‌رود، از این‌رو بازدید و نظارت مستقیم بر نحوه عرضه تولیدات کارخانجات استانی در شبکه توزیع را در دستور کار قرار دادیم و از این پس با انجام بازدیدهای مستمر به منظور جلوگیری از احتکار و افزایش ناعادلانه قیمت ها، بر عملکرد واحدهای توزیعی و عمده فروشی نیز نظارت مستقیم خواهیم داشت.
- شایان ذکر است در پی شیوع ویروس کرونا و افزایش تقاضای بازار نسبت مواد شوینده و بهداشتی برخی افراد سود جو با احتکار این محصولات سعی در افزایش کاذب این محصولات داشتند که رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به منظور جلوگیری از مال اندوزی این افراد سود جو که موجب نارضایتی عمومی می گردند، خود پای کار شده و مستقیمآ بر نحوه تولید کارخانجات و نحوه عرضه در شبکه توزیع و بازارو فروشگاههای توزیع زنجیره ای درخصوص نحوه خدمات رسانی به مردم نظارت و ارزیابی می نماید.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

هوالباقی

جناب آقای مهندس بنابیان ،
شهادت خواهر زاده گرانقدرتان ، این رزمنده راه دفاع از سلامتی جامعه و مردم ، همه ما را اندوهگین و متاثر ساخت.

با سر تعظیم به مشیت الهی و آرمان‌های بزرگ انسانیت ، خدمت جنابعالی و خصوصا همشیره گرانقدرتان تسلیت عرض نموده و امیدوار است با عنایت و فضل و کرم خداوند بزرگ ، درایت ، عقلانیت و همکاری مردم و مسئولان این بلا و مصیبت جهانی ریشه کن گردد .
انشااله .

سیدباقر شریف زاده

ادامه مطلب...

پیشنهادات سه تشکل اقتصادی استانی در نامه ای به استاندار محترم آذربایجان شرقی مطرح شد.
- پیشنهادات سه تشکل استانی در راستای حمایت از فعالان اقتصادی در برابر پیامدهای اقتصادی ناشی از ویروس کرونا
- جامعه صنعت، معدن و تجارت استان بنا به مسئولیت اجتماعی، سیاسی و اقتصادی خویش در راستای حمایت از تولید و تولید کنندگان و نیز پیشگیری از پیامدهای ناشی از این بیماری در عرصه اقتصادی آتی استان، طی نامه ای به جناب آقای دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی پیشنهاداتی مطرح کرد.

ادامه مطلب...

بانهایت تاثر و تاسف،اطلاع یافتیم جناب آقای حسن ایل غمی دبیر بازنشسته دبیرستانهای تبریز ، دائی بزرگوار جناب آقای دکتر رضا جعفری نائب رئیس محترم انجمن مدیران صنایع استان بعلت ابتلاع به بیماری منحوس کرونا دارفانی را وداع و آسمانی شدند.

بدینوسیله درگذشت غیرمنتظره ایشان را به جامعه فرهنگی و وابستگان معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال غفران واسعه الهی برای آنمرحوم وصبرشکیبائی برای بازماندگان علی الخصوص سرور ارجمند جناب آقای دکتر جعفری مسئلت می نمائیم.
باتشکر واحترام

دکتر علی اصغر خامنه چهره در نقاب خاک کشید. صبح امروز پیکر دکتر علی اصغر خامنه استاد دانشگاه و دبیر بازنشسته انجمن مدیران صنایع استان در میان موجی از اندوه دوستداران و اعضای خانواده طی مراسم باشکوهی تشییع و به خاک سپرده شد. در این مراسم با وجود بارش نزولات الهی که از شدت بیشتری نیز برخوردار بود پیکر آن مرحوم روی دستان تعداد کثیری از جمعیت دانشگاهی، صنعتی، اساتید و مردم قدرشناس تبریز به خانه ابدی خود بدرقه و در بلوک ۵ گلزار شهدای وادی رحمت آرام گرفت. روحش شاد. یادش همواره گرامی
انجمن مدیران صنایع استان

ادامه مطلب... 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 

بازگشت همه بسوی خدا است

ادامه مطلب...

با سر تعظیم به مشیت الهی و با نهایت تاثر و تاسف در وداع بزرگمردی فرهیخته، استاد و معلم علم و ادب، عالم عامل، "جناب آقای دکتر علی اصغر خامنه" که خدمات ارزنده خود را از سنگر دانشگاه آغاز و عمر پربرکت خود را با خدمت به جامعه صنعت و تولید بپایان رسانیدند، حضور خواهیم یافت.
- مراسم تشییع: روز پنجشنبه ۹۸/۱۱/۲۴ ساعت ۱۱ آرامستان وادی رحمت
- مراسم شام غریبان: روز پنجشنبه ۹۸/۱۱/۲۴ ساعت ۱۹/۳۰ الی ۲۱/۳۰ مسجد امام صادق(ع)واقع در کوی ولیعصر

(شام غریبان زنانه همزمان در همان مسجد برپاست)    

 

 

ادامه مطلب...

اطلاع رسانی مراسم تشییع، شام غریبان و مجلس ترحیم جناب آقای دکتر علی اصغر خامنه استاد دانشگاه تبریز و دبیر بازنشسته انجمن

 

ادامه مطلب...

انجمن مدیران صنایع استان تشکیل جلسه داد.
هجدهمین جلسه انجمن مدیران صنایع استان به ریاست جناب آقای دکتر شریف زاده و با حضور اکثریت اعضاء محترم هیأت رئیسه انجمن برگزار گردید.
ابتدا جلسه با نام و یاد خداوند متعال شروع و آخرین وضعیت بررسی بودجه سال ۱۳۹۹ و ارتباط فرآیند و برآیندهای آن با صنعت مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

ادامه مطلب...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...ادامه مطلب...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...

هافمن چهره برتر حوزه کارفرمایی و کارآفرینی آذربایجان شرقی شد

 

در هشتمین جشنواره "انتخاب چهره برتر حوزه کارفرمایی و کارآفرینی" که به همت اداره کل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی در تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد؛ از مدیر عامل شرکت میراب پروفیل ( هافمن) با اهدای لوح سپاس و تندیس تجلیل شد.

 

 

دستورالعمل فعالیت های استانی در خصوص تمرکز بر بهره مندی از منافع موافقت نامه تجاری ایران و اوراسیا در سطح استان

 

 

 

گزارش تحلیلی انجمن مدیران صنایع استان برای لایحه بودجه سال ۹۹ کشور واستان آذربایجان شرقی که به جناب آقای استاندار و معاونت محترم اقتصادی و همچنین به مدیریت محترم برنامه و بودجه استان و تیم کارشناسی سازمان ارایه گردیده است .

اعضاء هیأت رئیسه انجمن مدیران صنایع گزارش کارشناسی خود در خصوص لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ و شاخص های بودجه ای استان را با مدیریت و کارشناسان محترم سازمان برنامه و بودجه در میان گذاشتند.

ادامه مطلب...

تغییر عوارض صادراتی برخی مواد معدنی

ادامه مطلب...

بیانبه انجمن صنایع غذائی استان آذربایجان شرقی

در خصوص هجمه های سنگین بر پیکر صنعت غذا با اظهار نظرهای غیر کارشناسی

ادامه مطلب...

تاریخچه شهر

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. 

اطلاعات تماس

    تلفن دفتر : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶ - ۰۴۱۳۳۵۲۳۵۳۶۵

    تلفکس : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶

    آدرس:

    تبریز، خیابان مدرس ، ساختمان سیمرغ، پلاک ۲۰۲،

    طبقه چهارم، واحد ۱۶،

    کد پستی: ۵۱۳۶۹۹۸۹۳۳

    ایمیل :  info@amsazarbaijan.com