رفیقان می روند منزل به منزل 

کوچ غریبانه کبوتر خونین بال جا مانده از یاران سفر کرده، بهارمان را خزان زده ساخت.

رزمنده پیشکسوت جبهه های نبرد حق علیه باطل، تنها پاسدار حریم ولایت و کیان میهن اسلامی نبود، بلکه پاسدار حریم قلم و هر آنچه که از آن می تراود نیز بود و علاوه بر آن در عرصه صنعت و تولید نیز جد و جهد خاصی داشت ودرعرصه اقتصاد مقاومتی بعنوان فردی موفق مدیریت عاملی سایپای آذربایجانشرقی را عهده دار بود ویکی از یاران صنعت آذربایجان بشمار میرفت از این رو تا جان در بدن داشت در راه استیلای وطن تلاش نمود.
او علاوه بر مسئولیت معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه عاشورا، مسئولیت بسیج کارگری و کارمندی استان، معاونت روابط عمومی و تبلیغات سازمان بسیج مستضعفین کشور، در سال های اخیر نیز به واسطه تجربیات ارزنده اش در عرصه فرهنگ و رسانه، ریاست شورای سیاستگذاری سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی را نیز بر عهده داشت و در هر سنگری که تلاش می نمود منشاء خیر و برکت بود.
با اینکه پر کشیدن آن کبوتر همیشه عاشق ایثار و شهادت در باورمان نمی گنجد، اما به رسم وظیفه درگذشت سرهنگ پاسدار حاج رضا رضوانی را به خانواده محترم و داغدیده ایشان، همسنگران با وفایش و یاران پر تلاش او در عرصه قلم، فرهنگ و رسانه تسلیت عرض نموده از درگاه احدیت علو درجات و شادی روح پاسدار جلیل القدر حاج رضا رضوانی و صبر و شکیبایی عزیزانی که در سوگ غمگینانه آن یار سفر کرده نشسته اند را تمنا می نماییم.

WhatsApp Image 2020 04 10 at 21.44.15

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه شهر

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. 

اطلاعات تماس

    تلفن دفتر : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶ - ۰۴۱۳۳۵۲۳۵۳۶۵

    تلفکس : ۰۴۱۳۵۲۴۲۱۹۶

    آدرس:

    تبریز، خیابان مدرس ، ساختمان سیمرغ، پلاک ۲۰۲،

    طبقه چهارم، واحد ۱۶،

    کد پستی: ۵۱۳۶۹۹۸۹۳۳

    ایمیل :  info@amsazarbaijan.com